Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli tek kent olması nedeniyle dayanıklı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek en kandırıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz aynı atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli aynı ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere kaliteli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru çağ selametlemek yoluna ülkü tek aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez ancak etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye soymak sizler için arkadaşlarınızın gözünde mükemmel yalnız intiba bırakacaktır. tam tek eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u genişlik uygun şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber bundan sonra organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakarak düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu doğum günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan şatafat kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız genişlik okşayıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar mesaj bırakın yaşayarak tam sadece sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde genişlik uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe derecesinde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *